6. in 7. oktober 2022, Kongresni center Belvedere, Izola

Predavateljice in predavatelji

Lea Avguštin

Lea Avguštin

predavateljica višje šole za področje menedžment stresa in metode sproščanja ter duševna aktivnost in osebna sprostitev

Lea Avguštin je diplomirala iz pedagogike, smer andragogika na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani, ter nadaljevala magistrski študij Management neprofitnih organizacij. Več kot 12 let je predavateljica in koordinatorica evropskih projektov. Zadnja leta se strokovno ukvarja s področjem obvladovanja stresa in celostnega pristopa k dobremu počutju (angl. wellbeing). Ima naziv predavateljica višje šole za področje Menedžment stresa in metode sproščanja ter Duševna aktivnost in osebna sprostitev. Že več kot 13 let izvaja jogo, zadnja leta pa jo tudi poučuje.

Prispevek Kako lahko obvladujem stres // 6. oktober ob 17. uri
Jutranja telovadba // 7. oktober ob 7. uri

2021 © Lektorsko društvo Slovenije. Vse pravice pridržane. | Varovanje osebnih podatkov