Predavateljice in predavatelji

dr. Eva Vrtačič - portret

dr. Eva Vrtačič 

 

Eva Vrtačič je zaposlena na Fakulteti za družbene vede, kjer poučuje antropološke predmete v okviru Oddelka za kulturologijo in je članica Centra za metodologijo in informatiko Oddelka za sociologijo. Zanimajo jo različni aspekti vsakdanjega življenja, zlasti kot ga sooblikujejo sodobne digitalne tehnologije. Z vidikov politične participacije, transparentnosti in nadzora s slednjimi rokuje tudi v okviru inštituta Danes je nov dan. Z lektorji in lektoricami ima dobre izkušnje.

Okrogla miza, odprta za javnost (moderatorka: dr. Matejka Grgič) // 7. oktober ob 10.30

Jezikovna ideologija, poklicni stereotipi ter primeri dobre prakse lektorjev in jezikovnih svetovalcev 

Razpravljavci:

  • dr. Tina Lengar Verovnik
  • dr. Eva Vrtačič
  • dr. Erika Kržišnik
  • dr. Milica Antić Gaber
  • dr. Vojko Gorjanc
 
 

2021 © Lektorsko društvo Slovenije. Vse pravice pridržane. | Varovanje osebnih podatkov