27. 3. 2019

Volilni občni zbor 2019

Volilni občni zbor bo v sredo, 27. marca 2019, ob 18. uri na sedežu društva (Tomšičeva 12, Ljubljana).

Dnevni red:

1. Izvolitev delovnega predsedstva
  2. Poročila vodstva Lektorskega društva Slovenije za leto 2018
  3. Razno:

– obravnava pravilnika o certifikatih LdS, dopolnjenega po razpravi na občnem zboru leta 2018
    – predstavitev predlaganih sprememb statuta LdS, razprava in glasovanje
    – članarina 2019
    – pobude in predlogi članov

4. Razrešitev vodstva Lektorskega društva Slovenije
  5. Predstavitev programov kandidatov za novo vodstvo
  6. Izvolitev in predstavitev novega vodstva Lektorskega društva Slovenije

Člane, ki se želijo aktivno pridružiti vodstvu društva, vabimo, da najpozneje do torka, 26. 3. 2019, do 12.00 sporočijo, za katero funkcijo želijo kandidirati, in predstavijo program dela za štiriletno obdobje. Pisne prijave z obrazložitvami sprejemamo na e-naslovu: lektorji.slovenije@gmail.com. Vsak posameznik bo imel na srečanju priložnost, da se v 5. točki tudi osebno predstavi.

Predlog novega statuta LdS za občni zbor 2019

Pravilnik o certifikatu LdS za občni zbor 2019