3. 12. 2021

Ta veseli dan kulture 2021

Vabimo na jezikovni pogovor na ta veseli dan kulture, v petek, 3. decembra 2021, ki bo tokrat ob 14. uri v Trubarjevi čitalnici na Rašici, le pol ure vožnje od sedeža našega društva. Pred tem vas ob 13. uri vabimo tudi na organizirano vodenje po Trubarjevi domačiji.

Prosimo vas, da nam svojo udeležbo na Rašici najavite na društveni e-naslov do petka zjutraj. Ob tem sporočamo, da bomo za vodenje po domačiji in jezikovni pogovor v Trubarjevi čitalnici potrebovali zaščitne maske in izpolnjen pogoj PCT.

Jezikovni pogovor pa bomo prenašali tudi po Zoomu na povezavi:
Številka srečanja: 825 5048 2120
Geslo: 708548

Veselimo se tega srečanja.