10. 6. 2015

Zoran Milivojević: Kako ravnati, kadar se o stvareh ne strinjamo

V sredo, 10. junija 2015, ob 19. uri vabimo v knjižnico na srednji šoli Vegova Ljubljana (na Vegovi 4 v Ljubljani). Tam bo imel predavanje Zoran Milivojević, priznani psihoterapevt transakcijski analitik z dolgoletno prakso in avtor številnih knjig, ki jih Slovenci dobro poznamo (Emocije, Mala knjiga za velike starše, Formule ljubezni, Igre, ki jih igrajo narkomani). Naslov njegovega predavanja za Lektorsko društvo Slovenije bo Konflikt – kaj pomeni, če kdo misli drugače kot jaz. Navezovalo se bo na odnos med lektorjem in naročnikom (avtorjem) – kako ravnati, kadar nastane konflikt med lektorjem in naročnikom, ki se z našimi popravki ne strinja; kako ravnati, kadar imamo lektorji gotovo prav, in kako se odzvati, kadar smo se zmotili in moramo to pojasniti naročniku (avtorju).

Predavanje bo za člane društva brezplačno, za nečlane pa bo vstopnina 10 evrov.
Poravnali jo boste pred začetkom predavanja.

PRIJAVNICA