12. 2. 2014

Pogovor o lektorski licenci

Člane in prijatelje društva vabimo na pogovor o lektorski licenci, ki bo 12. 2. 2014 ob 18.00 in v okviru katerega bomo predstavili namen in cilje lektorske licence. Priporočamo, da prelistate tudi Pravilnik o lektorski licenci.

Pogovor bo na voljo tudi v e-izvedbi z webinarjem, zato pohitite s prijavo na naš e-naslov ali s spodnjim prijavnim obrazcem. Pri prijavi, lepo prosimo, navedite, ali se boste udeležili klasičnega ali e-srečanja, da vas bo pričakal stol oziroma vam bomo dodelili dostop za e-srečanje.

Pogovoru o lektorski licenci bo ob 19.00 sledil občni zbor društva.

PRIJAVNICA