21. 4. 2015

Strokovna delavnica v Mariboru 21. 4. 2015

Spoštovani.

Lektorsko društvo Slovenije začenja turnejo jezikovnih delavnic za lektorje. Najprej gremo v Maribor.

Lepo vas vabimo na strokovno jezikovno delavnico, ki bo v torek, 21. aprila 2015, od 16. do 20. ure v stavbi RTV, Regionalni center Maribor. Na delavnici bo odlična priložnost za pogovor o besedilih, ki vam jih bomo poslali takoj po plačani prijavi in jih lektorirana prinesite s seboj.

Prijave sprejemamo na društvenem e-naslovu do četrtka, 16. 4. 2015. Prijava je potrjena z vplačilom, najpozneje do 17. 4. 2015. Vsi podatki glede vplačila udeležnine so na naši spletni strani.

PRIJAVNICA