4. 6. 2015

Strokovna delavnica na Koroškem 4. 6. 2015

Spoštovani.

Lektorsko društvo Slovenije nadaljuje turnejo jezikovnih delavnic za lektorje. S Štajerskega gremo na Koroško.

Zato vas lepo vabimo na strokovno jezikovno delavnico, ki bo v četrtek, 4. 6. 2015, od 15. do 19. ure v Srednji šoli Ravne (Ravne na Koroškem). Na delavnici bo priložnost za pogovor ob izboru besedil s poskusnega preizkusa za pridobitev lektorske licence, zato bomo na delavnici razpravljali tudi o tem, kako kaže urejenemu sistemu lektoriranja in lektorjev. Besedila vam bomo poslali takoj po potrditvi prijave, lektorirana pa jih prinesite s seboj – tako jih boste laže primerjali z ugotovitvami evalvacije poskusnega preizkusa.

Prijave sprejemamo na društvenem e-naslovu do ponedeljka, 1. junija 2015. Prijava je potrjena z vplačilom, najpozneje do 2. junija 2015. Vsi podatki glede vplačila udeležnine so na naši spletni strani (kliknite).

Veselimo se pogovora s koroškimi slavisti in slovenisti.

PRIJAVNICA