8. 3. 2014

Strokovna delavnica 8. 3. 2014

V soboto, 8. 3. 2014, se bomo od 9.00 do 13.00 v Stegnah na strokovni jezikovni delavnici posvetili lektoriranju medijskih besedil. Naš gost bo jezikoslovec in anglist Velemir Gjurin.

Za delavnico že sprejemamo obvezno prijavo s prijavnim obrazcem na spletni strani ali na društveni e-naslov.
Opomba: udeležnina se obvezno poravna pred dogodkom, na društveni TRR. Navodila in smernice za plačilo udeležnine in dostop do delavnice smo za vas pripravili na glavni spletni strani delavnic.

Spoštovani člani, vabimo vas, da poravnate članarino za leto 2014, saj boste za jezikovno delavnico le tako lahko uveljavljali ceno za člane – 15 evrov, vse, ki pa še niste naši člani, pa lepo vabimo v svoje vrste. Dobrodošli.

Veselimo se srečanja z vami.