7. 11. 2014

Strokovna delavnica o jezikovnih tehnologijah, 7. 11. 2014

STROKOVNA DELAVNICA O JEZIKOVNIH TEHNOLOGIJAH:

Uporaba spletišča Fran pri lektorskem delu

V petek, 7. novembra 2014, vas od 16.00 do 20.00 vabimo v Stegne (Stegne 21c, Emona Efekta, 2. nadstropje, predavalnica G) na delavnico o jezikovnih tehnologijah, s posebnim poudarkom na uporabi spletišča Fran; delavnico bo vodil dr. Kozma Ahačič.

Cena delavnice je za člane društva 15 evrov, za nečlane pa 25 evrov. Prijave sprejemamo s spodnjim prijavnim obrazcem ali na našem e-naslovu.

V predavalnici je omogočen prost dostop do spleta, zato priporočamo, da s seboj prinesete računalnik, tablico ali pametni telefon in v praktičnem prikazu tudi sami preizkusite uporabne funkcije spletišča Fran.

Lepo vabljeni.

PRIJAVNICA