7. 3. 2015

Strokovna delavnica 7. 3. 2015

Lepo vabljeni na strokovno jezikovno delavnico, ki bo odlična priložnost za pogovor o lektoriranih besedilih. Delavnica bo v soboto, 7. 3. 2015, od 9.00 do 13.00 na stalni lokaciji, v Stegnah.

Naša gostja bo članica pravopisne komisije dr. Tina Lengar Verovnik, ki se raziskovalno posveča zlasti pravopisu, jezikovni in govorni kulturi ter stilistiki radijskih novinarskih žanrov. Od leta 2014 kot raziskovalka in sodelavka ožje pravopisne skupine sodeluje tudi z Inštitutom za slovenski jezik Frana Ramovša ZRC SAZU. Srečanje bo priložnost, da pripravimo vprašanja in podamo pobude za pravopisno komisijo.

Prijave sprejemamo na društvenem e-naslovu. Vsi podatki glede vplačila udeležnine so na voljo na naši spletni strani.

PRIJAVNICA