23. 5. 2015

Strokovna delavnica 23. 5. 2015

Spoštovani.

Vabljeni na strokovno jezikovno delavnico v soboto, 23. 5. 2015, od 9. do 13. ure. Posvetili se bomo strokovnim in znanstvenim besedilom, naša gostja pa bo dr. Mateja Jemec Tomazin, raziskovalka v Sekciji za terminološke slovarje na Inštitutu za slovenski jezik Frana Ramovša ZRC SAZU. Poleg terminologije se ukvarja tudi s frazeologijo, od leta 2010 pa je docentka za slovenski knjižni jezik na Fakulteti za humanistične študije Koper Univerze na Primorskem.

Strokovna jezikovna delavnica bo tokrat v Društvu slovenskih pisateljev na Tomšičevi 12 v Ljubljani.

Prijave sprejemamo na društvenem e-naslovu. Vsi podatki glede vplačila udeležnine do 20. 5. 2015 (tudi o novem društvenem računu) so na voljo na naši spletni strani.

PRIJAVNICA