18. 10. 2014

Strokovna delavnica 18. 10. 2014

STROKOVNA DELAVNICA

Kako pa bi vi rešili licenčni preizkus?

Vabimo vas na strokovno jezikovno delavnico v soboto, 18. 10. 2014, od 9.00 do 13.00 v Stegne. Posvetili se bomo posameznim jezikovnim vprašanjem iz poskusnega preizkusa za lektorsko licenco. Vabljeni tudi tisti, ki se preizkusa niste udeležili. Naš gost bo dr. Hotimir Tivadar, profesor slovenistike na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani in član ožjega sestava Pravopisne komisije pri SAZU.

Prijave in vplačila sprejemamo na društvenem e-naslovu, vsi podatki glede vplačila udeležnine so na voljo na naši spletni strani.

PRIJAVNICA