29. 3. 2014

Strokovna delavnica

V soboto, 29. 3. 2014, bomo na strokovni jezikovni delavnici od 9.00 do 13.00 v Stegnah z dr. Ireno Stramljič Breznik, redno profesorico za slovenski jezik na Filozofski fakulteti Univerze v Mariboru, obnovili temeljno besedotvorno znanje, da ga bomo lahko suvereno uporabljali pri lektoriranju. Naslov srečanja bo Pomen besedotvornih prvin z vidika lektorskega pristopa in jezikoslovnih tehnologij.

Za delavnico sprejemamo obvezno prijavo s spodnjim prijavnim obrazcem ali na društveni e-naslov.

Opomba: Udeležnina se obvezno poravna pred dogodkom, na društveni TRR. Navodila za plačilo udeležnine in dostop do delavnice smo za vas pripravili na glavni spletni strani delavnic.

Spoštovani člani, vabimo vas, da poravnate članarino za leto 2014, saj boste za jezikovno delavnico le tako lahko uveljavljali ceno za člane – 15 evrov.

Vabljeni tudi vsi, ki se nam še niste pridružili. Ugodnosti za člane je kar nekaj.

Veselimo se srečanja z vami.

PRIJAVNICA