12. 2. 2014

Občni zbor

Občni zbor Lektorskega društva Slovenije

Spoštovani člani in prijatelji Lektorskega društva Slovenije, vabljeni na občni zbor društva, in sicer v sredo, 12. 2. 2014, ob 19.00 v prostorih Društva pisateljev, Tomšičeva 12, Ljubljana.

Dnevni red:
1. Izvolitev delovnega predsedstva
2. Poročila o delu, financah, o aktivnostih glede lektorske licence in o novostih spletnega portala ter nadzornega odbora
3. Predlog spremembe 14. člena statuta
4. Razno

Občnemu zboru lahko sledite tudi v e-izvedbi z webinarjem, zato pohitite s prijavo na naš e-naslov ali s spodnjim prijavnim obrazcem. Pri prijavi, lepo prosimo, navedite, ali se boste udeležili klasičnega ali e-srečanja, da vas bo pričakal stol oziroma vam bomo dodelili dostop za e-srečanje.

Pred občnim zborom bo ob 18.00 pogovor o lektorski licenci.

PRIJAVNICA