20. 11. 2014

Medijski festival Naprej in lektorska delavnica

Spoštovani,

vabljeni na brezplačno lektorsko delavnico, ki bo v četrtek, 20. novembra, ob 16.00 v NOVIH prostorih DRUŠTVA NOVINARJEV SLOVENIJE na Vošnjakovi 8.

Delavnica bo potekala v okviru medijskega festivala Naprej/Forward (http://naprej-forward.org/). Lektorsko delo je neločljivo povezano z novinarskim pisanjem in poročanjem, zato si ne predstavljamo, kakšen vtis bi naredil medijski festival brez lektorske delavnice. Na obeh dosedanjih festivalih je bila delavnica dobro obiskana, zato moramo letos nadaljevati.

Več preberite tukaj.

Društvo novinarjev Slovenije